| AditzaNIKE a întrebat:

Sal TPU, imi puteti spune si mie niste serii de jocuri cu cerinte mici? ca eu am 256 mega ram, si vreo 6 GB liberi.Va rog spuneti-mi si mie cateva jocuri mai misto.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andrei1235708 a răspuns:

Frate esti but rau happy. Crysis si assasins creed brotherwood sa-i mearga pe atatia ram? Impoibil.Mai bine incearca call of duty 1, serile GTa pana la gta sa, serile nfs pana la nfs most wanted, cs 1.6, medal of honor pacific assault si cam atat imi vin in minte. Sper ca te-am ajutat happy

4 răspunsuri:
| AditzaNIKE explică:

Am avut Assasin's creed brotherhood si crysis, dar pe calculatorul ala mai bun, dar s-a stricat si acum ma joc pe asta mai prost, oricum mersi de ajutor.

| AditzaNIKE explică:

Nu mai trebuie ca mi-am reparat calculatorul celalalt, 500 GB HDD si 3 GB RAM big grin

| Papushika_Siminika_1976 a răspuns:

Aaa
nfs most wanted,
crysis,
Alan Wake
si
Assasin's creed bortherwood

| Andrei1235708 a răspuns (pentru Papushika_Siminika_1976):

Frate esti but rau happy. Crysis si assasins creed brotherwood sa-i mearga pe atatia ram? Impoibil.Mai bine incearca call of duty 1, serile GTa pana la gta sa, serile nfs pana la nfs most wanted, cs 1.6, medal of honor pacific assault si cam atat imi vin in minte. Sper ca te-am ajutat happy

| t3ckt0n1k a răspuns:

Frate.pe sistemu" care il ai tu merg jocurile
- Mario
-wolfenstein return to castle
-Gta vice city, gta Romania etc (pana la san adreas)
-unreal tournament ( cred)
-jocuri miniclip laughing
Cauta jocurile de la Activision alea mai vechi ca alea trebuie sa-ti mearga Aaaa si spider-man 1 Sper ca te-am ajutat *