| Anonymus3000 a întrebat:

La fotbal cand bat un penalty unde e cel mai bine sa dau astfel incat portarul sa nu se astepte si sa nu poata sa o prinda? Cu ce parte a piciorului e mai bine sa dau? Latul? Siretu? Si unde la colturi jos? Vinclu?

4 răspunsuri:
| MarianFCD a răspuns:

Eu dau de fiecare data cu latul, pe jos, in asa fel incat mingea sa loveasca plasa laterala. Portarul chiar nu mai are ce sa ii faca in situatia aia! Poate sa fie si Iker Casillas.

| mEr a răspuns:

Vinclu

| IoNyXxX a răspuns:

Cu latu`, plasat, pe jos!

| Ronaldinho1011 a răspuns:

Pai prima oara dai cu piciorul in pamant ca sal derutezi apoi sutezi in stanga cu piciorul drep sau in dreapta daca sutezi cu piciorul stang.Suezi usor, plasat, la vinclu cu siretu.Bafta!