| Anonymus3000 a întrebat:

Sal TPU ma puteti invata cum sa fac niste graffitiuri mult mai misto adica vreau sa scriu cu un Font misto si vreau sa imi ziceti niste efecte sa zic asa precum umbrele etc ma puteti ajuta dau funda

1 răspuns:
| Patry a răspuns:

Pai ca sa iasa in evidenta ai putea pune sclipici argintiu. Fa niste apostrofuri modele etc ceva mai ciudat acolo. STELE CERCULETE, MODELE CA DE BUBUITURA!

Culori : Visiniu, albastru, turcoaz, maro, portocaliu, verde, mov negru, alb, roz, roz pal, violet, gri, galben, Orange.
Sper ca te-am "aju"!

Pa-pa! Tu stii daca merit funda.