| Anonymus3000 a întrebat:

Miercuri am cazut in fund si m-am lovit si ma doare spatele cand alerg. ce as putea sa fac sa nu ma mai doare cand alerg ca maine am meci de fotbal dau funda

3 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Si eu am trecut prn ce ai trecut tu, am cazut cu fundul de ciment si m-am lovit la coccis,(popular noada)si nu puteam sa ma aplec sau sa alerg de durere.Acum depinde si cat de grav te-ai lovit tu,dar daca te doare tare, eu zic sa nu te duci la meci, pentru ca s-ar putea agrava.

| Ionait a răspuns:

Bengay? Analgezice?

| FireLollipop사람에게 a răspuns:

Ar trebui sa te odihnesti putin ca sa fi in forma pentru meci...parerea mea