| Axel22 a întrebat:

Se mai difuzeaza la TV pe cartoon network Transformers Prime? Am vazut la tv episoadele pana acolo unde a gasit megatron baza autobota si apoi a distruso cand era prime inauntru. Pe youtube am vazut un clip in care apareau episoadele de dupa, dar secvente. Se mai difuzeaza? Daca nu, pe ce site as putea sa le vizionez?

Răspuns Câştigător
| 010101012 a răspuns:

Eu am vazut zilele trecute ca se mai da.

| Axel22 explică (pentru 010101012):

La marathon mixt nu? La ce ora mere daca nu la marathon? In al 2 lea rand daca se da doar la marathon mixt atunci la ce ora merge?

| Axel22 explică (pentru 010101012):

Lasa, nu mai are importanta, am aflat ca se mai difuzeaza de luni pana vineri CAM PE LA ORA 20:50

3 răspunsuri:
| VladulTe a răspuns:

Pot sa iti dau eu linkul de descarcare