| oana_3059 a întrebat:

Sal TPU. vreau sa strang niste bani pentru ca am nevoie de laptop urgent! nu stiu cum.ma ajutati?

4 răspunsuri:
| AoiTori a răspuns:

Si eu am procedat la fel ca ioana32

| adutzz a răspuns:

Mai cere de la rude, sau incearca sa cheltui mai putin, in loc de un 7days cumpara o eugenie, poti sa plimbi cainele cuiva, si bineinteles sa te plateasca, sau daca ai posibilitatea poti sa vinzi cateva din lucrurile pe care tu nu le mai folosesti, si putin cate putin banii se vor strange.

| Dani04 a răspuns:

Du-te la munca.+ ajutor de la parinti, rude...

| ioana32 a răspuns:

Eu mi-am strans singura banii de laptop.Convinge rudele si parintii sa-ti mai dea si ei bani.Nu trebuie sa-ti iei cel mai scump laptop.