| WaraAl3x a întrebat:

Sall all. Am 1 minge de cauciu care e sparta intr-un loc si o minge de musama care am spart-o si pe ea (e nou nouta) o dat cineva cu mingea intr-un cui... gaura e mica. IMi puteti spune cum pot sa faci mingile? Cel mai explicit raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Pai cumparati un petic si lipestel in locul unde e sparta, dar incearca cu un petic pentru camera la bicicleta ca sa reziste mai mult. Funda?

| WaraAl3x explică (pentru NemNUZ):

Am incercat... dar degeaba nu se lipeste nici daca -.-... Am lipit cu lipici special pentr petic, am pus peticul si nimica straight face

| NemNUZ a răspuns (pentru WaraAl3x):

Nu stiu in cazul acesta ce ar putea fi laughing

7 răspunsuri:
| Kennedy97 a răspuns:

Cumpara altawinking

| flippy94 a răspuns:

Pui lapte dulce, iar in cateva zile o sa fie lapte batut laughing. asta era ideea cred laughing si da dupa cum o spus si marius "Cumpara-ti alta" tongue cea mai usoara solutie.dar cumparati una mai buna (iti zic eu 2 mag FunSport, MagicSport. pretul de la 60 lei parca incepe )

| Sokares a răspuns:

Baga lapte in aia de cauciuc dar nu baga ca taranu, putin cu seringa

ps: daca o spargi iar pute de iti dau lacrimile

| WaraAl3x explică (pentru Sokares):

Pun lapte si atata?

| Sokares a răspuns (pentru WaraAl3x):

Da, bagi lapte acru cu seringa si o zbati putin