| xXRyuXx a întrebat:

Sall all.
Dc nu mi se conecteaza la serverul de metin2ro.Lam bagat de multe ori da tot nu merge.
Deci imi bag id-ul si parola si astept o vesnicie ca tot asa ramane(Vei fi conectat la server.)
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Sophie a răspuns:

...pai e o problema la ch.vezi ca dupa ch sunt 3 puncte daca sunt, inseamna ca sunt modificari la ch...dar nu iti fa griji. maine sau in cam o ora va da drumul.La toata lumea apare asa. funda?

| xXRyuXx explică:

Nu ca toate merg la oricine nu apare cu... spune ch1 ch2 ch3 ch4 astea normale si niciunu nu mere

| xXRyuXx explică (pentru xXRyuXx):

Si am inca o problema eu nu pornesc metinu cu chestia aia metin2.exe pentru ca mi se reseteaza calculatoru nu stiu dc si il deschid cu din astea care intra direct in el si cand dau la ele imi apare? niste semne de intrebare si sa dau ok sau cancel si nu face nm zi-mi si mie ce sa fac daca sti

Întrebări recente