| DeutzaLovelyGirly a întrebat:

Deci, cand descarc un joc d pe net pot sa-l joc doar o ora! Ce as putea face sa-l joc cat vreau? Pt. ca nici nu am timp sa termin joku` intr-o ora!

1 răspuns:
| umbra09 a răspuns:

Adica descarci un joc de pe internet si il joci o singura data? ai grija ce descarci de unde descarci si cum descarci poate ai un internet mai nasol sau trebuie facut windosul daca ai un internet de poti intra nu stiu de cate ori pe un site asta-i de bai daca ai un internet prin cablu e de la calculator fa-ti windosul iti recomand sa descarci jocurile de pe saitul oficial de ex metin2ro de pe saitul oficiam www.metin2ro.ro.