| Cita a întrebat:

Sall! Am o intrebare! Stiti jocul lady popular? Ei bine la pagina cu talente daca vrei un talent costa bani din joc sau din realitate!

Răspuns Câştigător
| Xonia a răspuns:

Merge cu diamante, iar diamantele le poti face in joc cand ai 100 de zile de joc primesti 200 de diamante, dar si cumparandu-lehappy(cu bani in realitate)

5 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy daca vrei sa iti cumperi un talent costa 50 de diamante. Diamantele le poti cumpara cu bani adevarati sau prin SMS, nu stiu e nu am cumparat niciodata dar mi-am activat carisma de doua ori din diamanele primite la 100 de zile de joc happy

O zi buna big grin!

| Tera a răspuns:

Costa Diamante pe care le cumper i cu bani adevarati

| Diana06 a răspuns:

Din realitate:X

| Căpșuuu a răspuns:

Costa cate 50 de diamante.deci bani advwinking

| Cipi_3119 a răspuns:

Bani din joc...

Întrebări recente