| DesireMaria a întrebat:

Am intrebare pentru fani lady popular! Am cuparat un chihuahua! Stiti cumva daca trebuie sa platesc in realitate pentru el?

Răspuns Câştigător
| Nicoleta12345 a răspuns:

Si eu joc Lady, dar nu cred ca trebuie sa platesti deoarece mai multe domnisoare si-au cumparat si nu au avut nici o problema. dar ti-a aparut ceva acolo? Ti-a zis ceva? Eu is level mic si nici nu pot sa il cumpar sau ceva si nici nu am diamante p el, in fine. Parerea mea este ca nu cred ca trebuie sa il platesti si in realitate big grin!

3 răspunsuri:
| DesireMaria explică:

Ce nivel ai eu am nivelul 10 si daca vrei te pot ajuta... trimite-mi contul prin un mesaj si iti fac lv mare happy

| Nicoleta12345 a răspuns (pentru DesireMaria):

Eu is la nivelul 20 aproape. big grin! mai trebuie sa fac 2 misiuni si is 20 big grin!

| DesireMaria explică:

rolling on the floor atunci ma ajuti tu pe mine? rolling on the floor