| anonim_4396 a întrebat:

Sall! am visat ieri seara ca eram cu o fata afara si ca ne duceam la magazin si vine unu cu un pistol in fata mea si trage! si ma trezesc pe patul de spital si doctorul spune! trage! trage! ah este imposibil! si m-am trezit

a fost inspaimantator!
ce-o insemna?

Răspuns Câştigător
| madalynaaa a răspuns:

PUSCA: semn ca in sufletul tau sunt niste conflicte nerezolvate, dorinta de razbunare, de a plati cu aceeasi moneda, semn de agresivitate refulata.

10 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu inseamna nimic:DA fost doar nu vis:D
Stai linistita;)
Exista pe net dictionare de vise dar eu nu prea cred in ele...
Oricum uite aici :
http://www.dictionarviseonline.ro/

| cornel a răspuns:

Vise.

| Derye a răspuns:

Daca il visezi de 3 ori la rand atunci semnifica ceva. Daca nu, e doar un vis. straight face

| Petronela a răspuns:

Buna! Nu iti face griji ca nu inseamna nimic decat daca esti superstitioasa si crezi in vise.

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Ca vei avea pagupe sau necazuri sau esti permanent intr-o stare de expectativa, te astepti ca oamenii sa iti faca rau, invidie si gelozie.Asta am aflat eu de pe niste sit-uri

| Papusha lui =p~ a răspuns:

Vezi ca pe google.ro. exista dictionar de vise. si acolo iti explica totu`.

| cristi_8798 a răspuns:

Vise...

| lovegirl15 a răspuns:

Nu inseamna nimic.Sunt simple vise, nu ai de ce sa te temi.

| Ddaaiiaannaa a răspuns:

Nu te speria.

Dar pentru linistea ta, asa cum a zis si '' papusa''. poti cauta pe google semnificatia visului tau! :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu inseamna nimic! Hei, tu esti stapana, nu visele!