| яãZẄãn3Ľ a întrebat:

SALL. Auziti, este un site unde pot sa-mi creez modele de ochelari wayfarer? FUNDA care stie!

1 răspuns:
| nechitagabriel a răspuns:

Salut Răzvan,

te referi la configurarea ramelor? Adică să personalizezi rama şi apoi să o comanzi aşa personalizată?

Dacă e aşa şi gândindu-mă în perspectivă nu cred că există astfel de site-uri, pentru că efortul de producţie a unei singure rame personalizate este destul de mare şi teoretic, dacă ar exista o astfel de personalizare, ar putea fi predefinită. Adică tu să poti să îti alegi dintr-un număr predefinit de modele, însă nu ai putea crea un model specific, 100% cum ai vrea tu.

Personalizările de genul nu sunt neapărat rentabile pentru companii, decât dacă acestea vin într-o comandă de multe bucăţi.

Totuşi, uite aici nişte modele care arată mai interesant, poate găseşti ceva care să îţi placă: http://ochelari-legendari.net/product/ray-ban/

Întrebări recente