| AdeeWut a întrebat:

HeY TPU, cine stie ceva modele de ochelari Nerd Wayfarer in carouribatting eyelashes pe verde, portocaliu, negru, alb, albastru.Cu lentilele albebatting eyelashes ThX!:X:* ( Link sa ii vadwinking )

5 răspunsuri:
| 1123152525 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......oare-.html

uite aici cu 29 de lei

| 1123152525 a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......oare-.html

uite aici cu 29 de lei
Funda?

| AdeeWut explică (pentru 1123152525):

Buna, am zis in carouri...Dar si acestia sunt foarte draguti! :X Ms oricumbatting eyelashes

| 1123152525 a răspuns (pentru AdeeWut):

Scz ca ti-am raspuns de mai multe ori acelasi lucru dar nu mergea si am apasat de mai multe ori!
Ori cum tu ai zis acolo si verde, negru, albastru... credeam ca vrei si alte culori