| sweetlollypop a întrebat:

Sall azy am fost la patinoar si am inchiriat patine de acolo credeam ca o sa stau putin pe gheata dar mi-a placut si vreau sa mai vin. vreau sa imi iau patine imi dati va rog niste idei? Dau fundita!winking

Răspuns Câştigător
| DjDOCALyN a răspuns:

Hmm! poti sa le iei roz cu alb in dungiwinkingmie imi place atunci cand vad la fete adidasi sau patine cu aceste culori...:d

3 răspunsuri:
| sfdshsnsa a răspuns:

Ai zis ca vrei sa-ti iei patine si acum ceri idei? Ce idee vrei sa-ti dau? Am o idee: ia-ti patine

| crisgently a răspuns:

La supermarketuri trebuie sa gasesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmn ce intrebari. de copiii prosti.