| AdeElLl a întrebat:

Ar trebui ma merg la patinoar cu niste fete si pana acum nu am mai patinat dar merg pe role chiar destul de bine si nu stiu cat e de inchiriat niste patine +patinoar adica cat ar trebui sa imi iau la mine? urgent va rog

12 răspunsuri:
| DianaScorpio a răspuns:

Fiecare patinoar are tarifele lui. Intereseaza-te la patinoarul la care mergeti deoarece preturile de la un patinoar la altul pot sa varieze chiar semnificativ. Prin urmare, degeaba ne intrebi pe noi.

| DamiPapucii a răspuns:

Depinde de orasul in care essti la mine de exemplu in suceava 5 lei sunt patinele si 10 lei inchiriatul si 1 leu garderoba in total 16 lei.
Bafta distractie placuta.

| diamar a răspuns:

In Constanta:
Intrare pe gheata:20 lei(in week-end si de sarbatori), iar in timpul saptamanii, 15 lei.
Patinele:10 lei
Deci totalo:25lei/30lei

| christina94 a răspuns:

La mine (Bacau) inchiratul patinelor este 10 lei, iar intrarea 10 lei happy
Apropo, daca stii sa mergi pe role nu o sa ai probleme big grin
Distractie placuta :*

| PuLs a răspuns:

Depinde de patinoar. La majoritatea patinoarelor este in felul urmator: In weekend: Intrare 15 lei, Inchiriere 10 lei
In cursul saptamanii: Intrare 10 lei, Inchiriere 10 lei.
E la fel ca mersul pe role doar ca mie imi place mai mult patinajul tongue

| MTC a răspuns:

30 lei

| Denisse66 a răspuns:

Patinele de inchiriat sunt 30 si ceva de lei! Succes! Funda >>?>

| AdeElLl explică (pentru Denisse66):

Si mai trebuie sa dau cat va si pentru patinoar ca asa stiam ca dai cat cost patinele si 10 lei pentru patinoar iar dca aveai patine dadeai doar 10 lei

| HipHopRo a răspuns (pentru AdeElLl):

La mine in oras, nu trebuie platita intrarea, doar 10 lei patinele. Cel putin asa a fost pana acum 1 luna cand am fost ultima oara.

| Denisse66 a răspuns:

Totul o sa te coste vreo 30 de lei!

| dorian11 a răspuns:

Depinde...intrarea ar putea sa fie 5 sau 10lei...depinde la ce patinoar.iat patinele 10 lei

| HipHopRo a răspuns:

Pai depinde de preturi. De exemplu in orasul meu este 10 lei inchiriatul pentru o ora. Nu trebuie sa platesti altceva.