| •.•°..::paffy::..•.•° a întrebat:

Sall! cine se joaca metin2 guabina? cum vi se pare? este mai bun decat metin2? happy astept rasp...mersi anticipat big grin app

38 răspunsuri:
| RazvanStefan a răspuns:

Incearca metin2 longju3
scrie pe google longju3 si dai pe primul si faci lv 70 in 30minute

| Daysee a răspuns:

Vr si eu sa il downloadez dar de unde daca e nev0ie imi spuneti plzzz un link va rog mult vreau sa incerc metinu' asta:X:X.:*:*

| VooDau a răspuns:

Da este mult mai bun si am auzit ca este official (ca si metin2 tim, metin2 gx, metin2 fun) asa am auzit si sunt ratele mai mari sunt arme de 90 si au si kinguri. Funda?

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Eu joc... e mult mai tare decat metin2 poti sa ai masca emotiei de la lvl 1 poti sa-ti iei cal cand vrei dar e pe spaniola restul totul e beton...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare. Sunt romani multi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da guabina e bun dar longju3 e mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este urat:@

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai marfa ca ro de 100000000000000000 de ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta metin 2 guabina e mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca mt2 united ieu am lvl 113winking i smecher mie imi place dar so cam dat peste cap acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa e foarte foarte foarte misto metin guabina pa po laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am lvl 120 batnatean

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e super te cresti repede ok hai ppa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Est mai bun! e tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu e misto am lvl 99 si merge mai bine decat metin 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare:cum fac rost de tarnacop pe metin2 guabina?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare va rog cum fac rost de tarnacop?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal da mi se pare super marfa da nu stiu de unde sa-l scot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guabina este destul de ok... de la lv 75 cresty putin mai greu dar cu inel bine bani ...se fac destul de bine poti sa pescuiesty si vinzi pesty miki si mai faci niste bani e ft tare jocul dar zilele astea nu prea a mers x( :-s :* by3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mistooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare guabina, am deocamdata lv 80, triton full, king semi full si alte iteme tari dar azi nu a mers si nu stiu daca va merge si maine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joc si iii nu-i chiar asa de diferit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mai bun pentru ca cumperi rib fms armuri 9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taci fraere esti prea prooooooooooooooooost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ieri a aparut metin2guabina.ro...dar nu mai stiu s-al downloadez...sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e prea usor sa descarci guabina ro si metin 2 guabina spaniol e super am conturi de lvl 90 99 87 si nivele su 80 cine vrea sa ma caute smily in joc big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)este mai fain decat metin2ro.
2)si am multe conturi care am muncit multi ani si grei.
cam atat succes!big grin