| tibimessi a întrebat:

Sall! de curand am intrat pe un site inaltime.com
Am citit lucruri interesante si vreau sa gasesc cartea pe net.Se poate gasi?

3 răspunsuri:
| Geo00rgy a răspuns:

Din pacate pentru tine nu se poate gasi. Cartea daca o comanzi o primesti tiparita. Eu am comandat-o acum 1 luna jumatate, si crede-ma ca nu regret ca am dat banii pe ea, deoarece eu am reusit sa cresc intr-o luna jumatate cat nu am reusit in 24 de ani de zile. Si nu cred ca este prea mare pretul cartii celor de pe www.inaltime.com, in asa fel incat sa nu-ti-o permiti. Economiseste si pune mana si cumparati-o! Sa fi inalt e unul din cele mai atractive lucruri la o persoana. sper ca te am ajutat sa nu mai pierzi timpul cautand-o. Poate chiar o sa mi dai si funda :D

| tibimessi explică (pentru Geo00rgy):

Imi poti spune doar o singura metoda? te rog foarte mult
iti dau funda, doar spune-mi o singura metodapuppy dog eyes

| fedora18 a răspuns (pentru Geo00rgy):

Buna. Tu ai cumparat cartea? Ai crescut in inaltime? Daca da cat si in cat timp? Poti spune in mare despre ce e vb in carte?