| abstract3D a întrebat:

Sall fratilor.Ma-m gandit de curand sa imi fac un site pentru subtitrari de filme dar unde l-as putea face pe ce pltforma la ucoz sau la blogspot? Eu nu prea vreau sa il fac in ucoz ca am ca niste indoieli dar pe blogspot daca l-as face ar iesi ceva bine plss dau funda da sa ajutati cumva sa fac un site pentru subtitrari filme

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca mai bine www.ucoz.ro (subdomeniul ucoz.com)

Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| Walker a răspuns:

Daca nu ai prea multe cunostinte. te sfatuiesc sa iti instalezi wordpress sau joomla(aici ar trebui sa iti bagi oleaca mai mult nasul). Aici ai de ales.sa downloadezi site-ul. sa il configurezi la tine in pc. bineinteles ca iti poti lua un host diferit.sau sa te inregistrezi si sa configurezi site-ul pe browser.

Sau chiar te-as putea ajuta personal dar nu am destule informatii despre cum vrei tu sa arate.

te rog sa ma anunti daca vrei ajutor, pentru ati oferi o adresa prin care sa vorbim,