| abstract3D a întrebat:

Salut.Am o problema de curand mi-am facut un site pe ucoz si as vrea sa stiu cum se face bara acea pe vertical sunt la multe situri vreau asa sa fie bara sa scrie filme manele straina house jocuri si nu-s tiu unde sa intru am bazat la el 3 zile si tot nu reusesc va rog spuneti-mi dau si 2 funde da numai sa ma ajutati deci dau funde

1 răspuns:
| Danutz99 a răspuns:

Te ajut eu! Trimite la adresa innogamestb@yahoo.com idul si parola ta si asteapta un email de ajutor! Crede-ma am facut asta si acum am 22 site-uri.