| thisissolawl a întrebat:

Sall, imi puteti da un program cu care sa modific poze? Cv gen picnic si photoscape.

7 răspunsuri:
| Giinger a răspuns:

Picasahappy in el poti sa si retusez cosurile sau cearcanele.

| SilvSilvana a răspuns (pentru Giinger):

1.fotoscape
2.fotoshop
3.gimp 2
4. pizap
5. taaz

pls...funda?

| Natashha a răspuns:

Photoshop... insa ti-as recomanda tot photoscape pentru ca e mult mai usor de folosit si daca te straduiesti putin poti sa scoti poze reusite si de acolo...

| maria4567 a răspuns:

Http://www.kaz3.info/photoinstrument-20-program-de-modificat-poze.html
uite aici un program numit photoinstrument este foarte distractiv sper ca o sa-ti placa.Craciun fericit! funda?

| C0sminn a răspuns:

Buna Andrada. Eu inainte sa ma apuc de photoshop, foloseam programul ACDSEE. E foarte complex si usor de folositwinking

| ralucauka a răspuns:

Phothoshop sau pizap

| YoooYooo a răspuns:

Photoinstrument este un program bun