| olystefy97 a întrebat:

Sall
Pilss mult cum se decupeaza pozele dupa photoscape ca nu stiu unde sa dau big grin ziceti-mi unde dau sau cum se numeste chestia aia d decupat!
Dau fundita

3 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Editor -> Crop (pe bara de jos unde ai si Object)
Dupa...ti apasat stanga pe mouse si tragi in jos/sus/stanga/dreapta pe poza... exact cum faci patratele alea albastre pe desktopwinking.
Poti sa tai si in forma de cerc/oval,dand click pe "Crop Round Image" pe care il gasesti tot la Crop,in partea stanga,jos.
Deasupra la "Crop Round Image" selectezi, ca sa zic asa, tipul cercului.
Sper ca ai inteles happy

| FreakyHalloweenBoy a răspuns:

Intri normal pe PhotoScape la Editor...iti alegi poza care vrei sa o decupezi si acolo iti vor aparea niste "butoane" : Home,Object, Crop, Tools...Dai la Crop si acolo selectezi cat vrei sa decupezi. Funda te rog

| Cynthiacynthia a răspuns:

Photoscape-Editor-Crop-Crop Image! happy