| darkmihai a întrebat:

SALL! sambata asta merg in excursie cu colegii, sunati-mi si mie niste farse care sa la fac(sa nu ii doara, ca ma spune la diriga) dau FUNDA+vot

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

@MyWorld zi-mi ce te face să crezi că eu sunt prost în faţa ta, din scrisul tău mizerabil mi-am dat seama că eşti un copil de 12-14 ani, zici că sunt prost din faptul că am fost bun şi i-am reformulat întrebarea ca să se înţeleagă ce a vrut să zică?(prostia nu se măsoară în bunătate, ci în faptele pe care le faci şi prostiile pe care le spui).
Faptul că i-am reformulat întrebarea, ar trebui să te facă să-ţi dai seama că am înţeles ce a vrut să zică. Vezi cum nu te-a dus cerebelul, nu gândeşti şi vorbeşti aiurea.
Acuma ca să-ţi arăt cu adevărat că ăla prost comentează mereu şi încearcă să râdă de alţii, la întrebarea de aici:
http://www.tpu.ro/......-om-funda/
ai răspuns "Ceee? la 10 volti esti mort!", păi domnu INTELIGENT care face pe alţii proşti, nu doar voltajul contează, ci şi amperajul şi pulsaţia, poţi să NU mori nici la 100.000, nici la 2.000.000 de volţi, contează şi amperii, înainte să mă contrazici, informează-te despre aparatele cu electroşocuri sau dacă "inteligenţa-SA" a aflat la viaţa lui despre despre bujii(cu scântei), care te curentează dacă le atingi(când motorul este în funcţiune), dar nu mori, chiar dacă au trecut prin tine 2000-10.000 de volţi.

ÎNŢELEGI CĂ NU MAI AI CE COMENTA DESPRE RĂSPUNSURILE MELE? Tu incerci să te dai mai "tare" decât mine, dar nu eşti mai "tare", omul dacă este bun cu tine, tu îl iei de prost, dar tu nu meriţi să fie bun omul cu tine.
Mai ai de mâncat mult ca să zici că eu sunt prost în faţa ta, nu vreau să zic că mă cred cel mai inteligent, vreau să zic că tu nu ştii pe ce lume trăieşti.

4 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Of, of, hai ca îţi corectez eu întrebarea:

"SALL! Sâmbăta asta merg în excursie cu colegii, SPUNEŢI-MI şi mie nişte FARSE pe care le pot face colegilor(să nu îi doară, ca să nu mă spună dirigintei) dau FUNDĂ+vot",

Să nu înţelegi greşit, ţi-am reformulat eu întrebarea ca să se poată înţelege ce ai vrut să întrebi, mie mi-a luat ceva timp să îmi dau seama ce ai vrut să zici aici: "sunatimi si mie niste false care sa la fac(sa nu ii doara ca ma spune la diriga)". Pe viitor, fii atent la exprimare.

| Dannyjj a răspuns:

@MyWorld păi fă bine şi citeşte pentru că nu pot să îţi arăt cu poze ca şi pentru bebeluşi ca să înţelegi, nu te mai da mare, pentru că tu nu gândeşti când citeşti.
Am zis că mi-a luat ceva timp să-mi dau seama ce a vrut să zică, adică câteva secunde în plus faţă de alte întrebări, ASTA NU ÎNSEAMNĂ DEJA CĂ NU AM ÎNŢELES CE A VRUT SĂ ZICĂ. GÂNDEŞTE, CĂ DE AIA AI CAP, dacă i-am reformulat întrebarea, înseamnă că am înteles ce a vrut să zică. Nici să citeşti nu ştii şi mă critici pe mine, de unde ştiu că nu ştii nici să citeşti? Păi dacă zici că nu ai fost în stare să citeşti 21-22 de rânduri, mai ales că sunt adresate ţie.

| MyWorld a răspuns:

laughing cred ca esti u mai prost @Dannyjj, ca eu mi-am dat seama ce vr ea sa spunalaughing))))

| MyWorld a răspuns:

Inteligentule, am zis asta ptc chiar u ai spus ca ti'a luat ceva timp sa intelegi... Stai calm ca nu m-am obosit sa citesc tot ce ai scirs u acolo...