| denidenisa98 a întrebat:

Am gasit pe youtube top 10 J-Pop si am gasit o cantareata cu o voce superba insa numele ei si piesa e scris in japoneza http://www.youtube.com/watch?v=BLoVB9BP9pQ la 2:51. daca stiti cum o cheama va rog spuneti-mi! Funda:X

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Salutare. Daca e vorba de locul 4, este ai otsuka - sakuranbo. Uite de fapt tot topul, ca sa iti faci o idee: 1:Orange range - onegai senorita 2:koda kumi - butterfly 3:Janne da arc - gekkouka 4:ai otsuka - sakuranbo 5:koda kumi - cutie honey 6:ketsumeishi - sakura 7:ai otsuka - planetarium 8:mica nakashima - glamorous sky 9:Orange range - kizuna 10: Orange range - hana