| mia_8736 a întrebat:

am o intrebare:la facebook imi apare adresa de e-mail jos la informatii, as vrea sa o schimb sau sa o fac sa dispara. cum fac?

Răspuns Câştigător
| cristi2ever a răspuns:

Contul meu - Setarile de confidenţialitate - Personalizarea setărilor - Date de contact

2 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Dai la "editeaza profilul" apoi in casuta din stanga la "Date de contact" si o sa iti vezi acolo e-mailul. Dai pe "Adauga/Sterge e-mail" si dai pe "Add another e-mail"... apoi selectezi care vrei sa iti apara, bagi parola si dai Salvare modificari. happy

| d3du a răspuns:

Pai apare sus contul meu si intrii la setarile contul meu si acolo iti da sa bifezi daca vrei sa apara sau nu funda.