| edy_7290 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi!
Ce sa mai desenez ...cine imi da cea mai buna idee ii

Răspuns Câştigător
| PikaRawrr a răspuns:

Deseneaza-ti stilul de viata
ce faci tu de dimineata pana seara
e o idee nastrusnica dupa minewinking
sper ca te-am ajutat. funda?

6 răspunsuri:
| Alexxa10 a răspuns:

Eu azi m-am cam plictisit, deoarece sunt bolnava si stau in casa, asa ca m-am hotarat sa desenezthinking Nu am eu prea mult talent. dar am desenat o inima, rupta in 2 parti.Parti care mai sunt sustinute doar de un lant si un lacat, iar dedesubt o mica cheita. Cam prostesc...dar plictiseala face muuuulte din omlaughing

| Daniel123 a răspuns:

Fa un desen in care sa inglobezi niste chestii tehnice, niste cheii aruncate pe ici pe colo, tevi, roti dintate etc. Daca o sa faci asa ceva sa ma anunti prin mesaj privat vreau sa le vad imi plac tipul asta de desene!

| fedot a răspuns:

Arta nu are limite.Lasate dus(a) de val si includeti imaginatia. Ceea ce iti pare uneori ca poate fi urit, de cele mai multe ori se primeste a fi cel mai reusit si frumos.

| Devill a răspuns:

Anime. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umm.stiu ca esti baiat, dar poate ai auzit de anime si manga.Eu desenez anime si manga laughing.Si chiar imi placewinking
Bafta!

| Muciletă a răspuns:

Iți dau eu o idee : desenează bucipeace sign