| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema am intrat de fiecare data pe mess-ul de pe mobil cand am intrat prima data contactele din mess sau pus si in agenda si le-am sters acum nu mi-a mai ramas nimic aveam peste 90 de contacte acum nu stiu sa pun id-urile la loc nu stiu care is nici macar nu pot sa mai adug id-uri va rog ajutati-ma Funda! + vot! Va promit!

4 răspunsuri:
| TheDifference a răspuns:

Poti sa mai repeti intrebarea...nu am prins`o...deci ai intrat pe mess pe mobil, contactele s-au pus in agenda, tu le-ai sters si acum nu mai poti sa le bagi inapoi?

| anonim_4396 explică (pentru TheDifference):

Nu,deci cand am intrat pe messenger de pe mobil mi-a aparut ceva sa pun lista din mess si in agenda telefonului si le-am sters din agenda si n-am stiu ca le sterg si de pe mess si m-i so-r sters toate aveam peste 90 si nu stiu cum sa le pun la loc plss help me funda!

| TheDifference a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca cand intri p pc sa vezi daca sunt in adress book

| anonim_4396 explică (pentru TheDifference):

Nu ii am acolo dar am intrat pe mail si la contacts deleted sau ceva de genu` is toate care le avea dar problema e ca nu pot sa le dau import sau export macar sa ma lase sa le vad id-ul dar nu ma lasa doar numele lor, dar nu si id-ul