| usernamebpla a întrebat:

care stie cum scapi de virusul ala de la yahoo messenger... un virus care se trimite automat, am incercat sa dezinstalez yahoo si sal instalez iar
dar nimic... dau funda

4 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Am patit si eu asa
Instaleaza-ti un antivirus bun. Daca nici asa nu merge, formateaza-ti pcul

| antonia09 a răspuns:

E pentru prima data cand aud ca odata cei ai descarcat de pe situ oficial programul sa primesti si un virus.
Se poate sa iti fi intrat acel virus pe alta cale in calculator.

| mirceas a răspuns:

Sincer, doar o reinstalare de windows te salveaza!

| ionutdmx a răspuns:

Scaneaza cu antivirusul folerul unde ai yahoo messenger adica un exemplu unde este C:/Program Files/Yahoo Messenger, scanezi folderul si unde iti apare virusul stergi chestia de acolo, sper ca intelegi big grin