| Malasuerte94 a întrebat:

Caut prieteni, amici gameri pentru a juca pe retele hamachi, si online : cs 1.6, age of empire 3, 2, 1, operation 7, wow, mmorpg-uri, metin2 etc.happy daca e cineva gamer si vrea sa jocae jocuri onine dar nu are cu cine XD in cazu meu cand toti invata si eu am terminat deja. sa ma contacteze! P. s Voi face un gru sa ne cunoastem pe skype si vb la micrfon in timpul jocurilor! Sincer. mie asa i-mi place sa joc jocurile deci ID : yahoo si skype ene_catalin _94

6 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Nu joc pe Hamachi

| Malasuerte94 explică:

Nu conteaza daca nu jucati pe hamachi sau alte software pentru sever localwinking asa e doar pentru jocurile co-op

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba sunt prieten cu tine si cu wat de pe extasymt2 si sunt mesii sau cum mai vazut stefutzu

| KataPissyღDeeaღPupiK a răspuns:

Iubirea e ca o floare te pisi pe ea si creste mare!

| Astor a răspuns:

Sunt interesat sa discutam de ce ai spus, am incercat sa te accesez pe acel email dar nu l-ai scris tu bine ca imi da eroare, al meu este astorkann@yahoo.com astapt un semn! :-) Astor.