| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU,ce informatii,gen nume,varsta,adresa,trebuie sa contina un e-mail pentru revista Bravo? Stiti, ultima pagina unde raspunde Robert.Dau Funda big grin

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Nume mic, varsta si email, orice altceva este irelevant.Eu stiam ca la acele sectiuni scrie destul de clar ce trebuie sa faci daca doresti sa trimiti propriul mesaj.Rasfoieste paginile cu atentie si vei gasi.

Răspuns utilizator avertizat
| GabrielaaGbai244 a răspuns:

Salut! Pentru a trimite un e-mail la revista Bravo, de obicei trebuie să incluzi următoarele informații: numele tău complet, vârsta ta și adresa ta de e-mail. De asemenea, poți adăuga și alte detalii relevante, cum ar fi orașul în care locuiești sau numărul de telefon, dar acestea nu sunt obligatorii. Dacă vrei să trimiți o întrebare pentru Robert de pe ultima pagină, asigură-te că o incluzi în corpul e-mailului. Sper că aceste informații îți sunt de folos!