| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Credeti ca in Romania mai poate veni vara? funta celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Anul acesta cu siguranţă că nu, deja suntem în octombrie, la mine în Braşov azi e lapoviţă şi e foarte frig.Slabe şanse,dar o să mai vină la anul, cum vine în fiecare an. Oricum, şi iarna are magia ei.

6 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Evident!

| smile20000 a răspuns:

De ce sa nu mai poata veni?

| Pawesome a răspuns:

Da (normal).Dar as prefera sa primesc FUNDA nu FUNTA

| VladM15 a răspuns:

Ce intrebare aproape e mijlocul toamnei si tu vrei sa vina vara de acum incolo sa te astepti la temperaturi sub 18 grade ca mai e o luna si trebuie sa ninga la munte posibil ca au dat primi fulgi de nea

| Masteruuuz a răspuns:

Mda, saptamana viitoare sa-u anuntat iar temperaturi ridicate!

| Cosminuta09 a răspuns:

Da! acum poate veni si iarna! depinde... Funda?