| timbrulhaosului a întrebat:

Sall TPU
Imi ziceti cum imi schimb numele de pe yahoo

Răspuns Câştigător
| Emma_7319 a răspuns:

Vrei sa trimiti la toata lista? daca da uite asa:
-Sus ai niste cuvinte:Messenger; contacts; actions; help dai pe messenger si dupa la My contact detalis;
-Schimbi numele dupa dai Save&Close;
-Cand te intreaba cineva pe mess ceva faci combinatia ctrl+shift+R si gata:*

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Problema e ca tu odata ce schimbi numele dupa cateva zile iar iti apare ca inainte.

| anamaria_4313 a răspuns:

Mergi la ID tau acolo sus unde scrie messenger contacts actions help... dai pe messenger iti vor aparea mai multe chesti dai pe contact details si iti va aparea acolo ce sa scrii si apoi dai save cam atat funda?