| TheFuture46 a întrebat:

Sall TPU, mi-am facut azi server de metin, am mai facut mulet in ultimi 2 ani, si nu aveam probleme dar acum am dat de o problema la navicat, dupa ce am testat in joc daca merge contul facut si merge intru in navicat sa ma conectez, cand imi inregistrez serveru in navicat si dau sa ma conectez la el imi da eroarea asta http://img528.imageshack.us/img528/1662/29997681.png
stiti ce e de facut?

2 răspunsuri:
| LastWhisper a răspuns:

Iti zic cu o conditie

| LastWhisper a răspuns:

Daca imi dai programele de unde faci metin ca eu nu le mai gasesc

Întrebări recente