| XxXxMariusXxXx312 a întrebat:

Am facut un server de metin si nu-mi merge site-ul de inregistrare! Cand fac un cont scrie ca, contul este bun dar. nu-mi apare nimic in navicat la account. Ma poate ajuta cineva?

6 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Daca zici ca pagina iti zici cont inregistrat inseamna ca operatiunea a reusit.
Dar conexiune Pagina si Navicat nu s-a facut corecta?
1 Problema este ca nu ai setat Corect navicatul de asta nu iti merge.
2 Daca ai un Port la portmap conectat cu 3306 (trebuie dezactivat).

Mult Succes cu servarul de Metin2.

| XxXxMariusXxXx312 explică (pentru Mihail2020):

Chiar il am conectat. Daca-mi merge iti dau funda big grin!

| XxXxMariusXxXx312 explică (pentru Mihail2020):

Nu-mi merge. Nu-mi apare contul la navicat apare doar numarul de la ''id'' sti ce setari ar trebui sa-i fac? thinking

| Mihail2020 a răspuns (pentru XxXxMariusXxXx312):

Ti-am zis.
1 Uita-te bine la setarile din Navicat poate nu ai setat bine.
2 Sa nu fie porturile 3306 Conectat la portmap ca altfel nu prea face conexiunea.
Este bun Acel port la portmap ca iti faci Iteme Modate dar tu iti faci cont nu item modat?

| XxXxMariusXxXx312 explică (pentru Mihail2020):

Pai as vrea sa-i fac site metinului si daca nu merge site-ul de inregistrare degeaba... De dezactivat am dezactivat dar tot nu merge. Sti ce ar trebui sa-i fac thinking

| Mihail2020 a răspuns (pentru XxXxMariusXxXx312):

Dar n-ai setat in homapage.
In configurarile ca sa iti mearga ca ziceai ca iti merge pagina dar nu merge navicatul pana la urma stii ce problema ai sau ma gandesc doar la cai verzi sincer?