| Attack619 a întrebat:

Mi-am pus si eu timeline pe facebook, am descarcat o imagine de pe net pentru coperta si zice ,,Please choose an image that's at least 399 pixels wide". Precizez ca am cautat special pe google images ,,facebook cover photo" si am ales o imagine dreptunghiulara asa cum am mai vazut si la altii. Am incercat sa o editez, sa o fac mai mare, sa o pun intr-un album si nimic. Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Sa cauti alta poza...

| Attack619 explică (pentru FadetoBlack):

Sincer ma ateptam la alt raspuns dar se pare ca ai avut dreptate big grin oricum mersi ca mi-ai raspuns

| FadetoBlack a răspuns (pentru Attack619):

Chiar nu ai pentru ce! bafta!:*