| annoplayer a întrebat:

Vreau sa-mi fac un site sau un blog pe care sa bag Adsense! Imi puteti da niste idei despre ce sa-l fac?

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, un sistem destul de simplu prin care poti sa-ti creezi un Blog ori site gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata completa in limba romana!
uCoz ofera tuturor celor inregistrati, gazduire, domeniu gratuit (de tip nume.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneste de la 400 MB si creste constant), peste 250 de template-uri gratuite si multe altele.

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? pe=3090

Mult succes!

| stilferlo a răspuns:

Greu, foarte greu, nu e atat de usor pe cum ti se pare, pai, in primul rand trebuie ca siteul sa fie hostat, cu propriu domeniu, si acces ftp...adica trebuie sa fie cumparathappy
Destul de greu...eu iti zic rezolvarea, scrii "google adsense" pe google, si iti va aparea o fisa de completare, completezi totul(codul cardului nu este) cea ce e bine:d apoi, dupa un timp, destul de mult cca 2-3 saptamani, ve-i primi aprobarea de la Google, pentru a pune Adsense, si cu un click, rezolvihappy

Întrebări recente