| KazakZtan a întrebat:

PLS :X funda.imi dati si mie niste idei despre un blog cv, fiind ca vreau sa fac un blog... si apoi cu ajutorul vizitatorilor si al lui Google Adsense sa fac niste bani.echipe de fotbal sau cv

5 răspunsuri:
| dny_3305 a răspuns:

Te pot ajuta add danny_blidaru@yahoo.com

| Tonyi a răspuns:

Eu facut cu bancuri:D Si cu bani online:D Idei: filme online subtitrate (iei linkurile de viziualizare de la megasite-uri gratis), rezultate la meciuri sau ceva despre vedete;)
http://banicunet.blogspot.com/ Asta e ce am facut eu:)

| elNino212 a răspuns:

Sa inteleg ca vrei sa faci un blog despre echipe de fotbal? Eu unul am avut un blog, cu subiecte diverse, unde postam ce prostii imi debitau mintea. Ex: Prietenia(pac pac ce crezi tu),. multe altele sau chestii de zi cu zi. gandeste-te la niste subiecte care sa atraga cititorii, ce vezi ca ii intereseaza pe oameni in ziua de azi.

Sper ca ti-am fost de folos! Mult succes, sa ma anunti si pe mine cand ii dai drumul, chiar mi-ar face placere sa il citesc.

| elNino212 a răspuns (pentru KazakZtan):

Foarte interesanta structura pe care ai ales`o pentru blogul tau. Foarte bine ca ai si muzica, jocuri etc. Dar diversifica. Inteleg ca iti place BUG Mafia, Ombladon, dar poate vizitatorii vor sa vada si altceva. Ce iti mai lipsesc sunt posturile despre care vorbeam. Incearca sa iti dedici macar jumatate de ora unui post. Fa`l interesant, fama sa vreau sa citesc, scrieti parerea ta despre orice lucru cat de patetic poate fi el. Uite, ia blogul meu si vezi daca iti poti face o idee. http://alintofan.wordpress.com. Nu a fost o perioada lunga de desfasurare dar cam in asa ceva consta un blog.