| Donn4All a întrebat:

Vreau si eu un server de Metin 2 Privar daca se poate sa fie roman sau american. Am jucat pe Mt2 nited e super tare dar are probleme cu bug. Astept raspunsurile voastrebig grin App: Lasati detalii despre servar mai ales despre : inregstrarea pe el si ce pot gasi prin elbatting eyelashes un link de youtube daca se poatewinking Dau funda garantat! 100%

3 răspunsuri:
| TheMaze a răspuns:

Metin2fun e un metin roman iti iei itime lvl 0 +9 direct cu 0 yang cresti la ursi si caini pana la lvl 31 dupa la ruine dupa cresti pe la generali si pe la bo v2 v4 e foarte tare metinul uite aici linkul http://www.youtube.com/watch?v=CMwG8DMOZPI este tot ce vrei sa stii despre mt2fun sper sati placa succes