| Diamondsz a întrebat:

Sall.Vreau sa ma mut dintr-o scoala(ceva nou s-a intamplat:m-am mutat in loiesti si am mai gasit locuri libere doar la anton pann o scoala urata)la liceul pedagocic.Din clasa a 4 a in a 5 a.Tre sa dau examen?

1 răspuns:
| IovanutAlin a răspuns:

Daca sunt mai multi elevi pe un loc se va da un examen din engleza romana si matematica, dar nu e cine stie ce, eu l-am luat usor ...Repet doar daca sunt multi elevi pe un loc! Si in functie de rezultat vei intra in clase! Funda?