| mihaaa a întrebat:

Sall... ziceti-mi si mie niste nume tari de hi5...numele meu e mihaela-diana dar toata lumea imi zice diana.in finee.nu vreau sa fie de piti [ex:dia, diii, dianutza, diiaaa, didi, seducatoarea, frumushika, capshunika, etcc! nu vreau sa fie din astea!]

Răspuns Câştigător
| GaBBiii a răspuns:

♥Dianuuu`♥
♥Mihaaa♥
♥Dianne♥
♥Myky♥
♥Eu Nu Sufar De Nebunie, Ma Bucur De Ea♥

4 răspunsuri:
| Beibii a răspuns:

D I A N A
si poti pune in fata si dupa asta : ●
eu zic ca mergehappy
funda?:*

| Maryabaii a răspuns:

DeeDee cu accent de i

| Saturday a răspuns:

Diana si o inimioara
Diana Official Page
Diana Bai Inteligentule
Diana Zice Ca Esti Turmentata
Icsu Ca Asa Vrea (Pui si tu numele cuiva care iti spune in vreun fel)
Iesi in Gatu Matii De Pe Hi5 Meu
Daca mai vrei da-mi un mesaj. Apropo... Poti sa le scrii cu semne d'alea, pe care le gasesti cautand pe google "semne hi5 muffin blog" si dai pe primawinking

| FetitSa a răspuns:

• Ðiaηa ™

sau ceva de genul happy