| AlleX1 a întrebat:

Salll TPU dau funda celui/celei care imi da multe sfaturi despre cum sa fiu smecher.Dau Funda nu stau la discutii'!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Fii tu insuti. Daca esti genul de persoana care e "smechera", atunci o sa fii fara sa incerci.

| Adelina004 a răspuns:

Ca sa fii smecher trebuie sa ai atitudine, sa fii tu insuti sa nu te iei dupa nimeni, sa fii unicat, sa fii in trend cu moda in acelasi timp dezordonat. Daca consideri ca te-am ajutat astept fundita puppy dog eyesbatting eyelashes

| JustMeNck a răspuns:

Smecher=prost happy