| Danny_8046 a întrebat:

Sallut*) dati-mi si mie niste solutii pentru cresterea rapida a parului?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu există soluții pentru creșterea rapidă a părului.
Poți face o mască pe bază de ulei de ricin, gălbenuș de ou și o fiola de vitamina A, după două ore de la aplicare te speli cu un șampon vitaminizant și un balsam hrănitor. De asemenea și tăiatul vârfurilor la 2-3 luni ajută la creșterea sa.
După 2-4 luni vei vedea rezultatele.
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Nu te mai tunde niciodata.

| effect a răspuns:

Ar trebui sa incerci niste tratamente naturale cu ulei de ricin
Uleiul de ricin ajuta foarte mult la cresterea parului
Si poti sa ti faci niste amestecuri cu ou, iaurt si sa pui si ulei de ricin :-)

Răspuns utilizator avertizat
| DAAsa a răspuns:

Date cu gaz...