| abstract3D a întrebat:

Sallut TPU.Aceasta este o intrebare pentru cei care se pricep la desing si nu numai as dori si eu un program pentru a face niste invitatii.Am cautat pe google dar nu am gasit nimic.Invitatii vreau sa le fac pentru banchet.Va rog frumos cine are sau stie vreun program de facut invitatii sa puna un link.

Răspuns Câştigător
| petruta a răspuns:

Open Office portabil si siteul http://www.sextinio.testededragoste.net/2009/08/open-office-portabil.html Daca nu sunteti multumiti de programul free Open Office sau Microsoft Word de la Office sau chiar PowerPoint care nu prea ofera solutii profesioniste de realizat invitatii nunta, invitatii botez, invitatii petreceri, invitatii pentru ziua de nastere, invitatii aniversari, invitatii pentru majorat, invitatii pentru onomastici, invitatii pentru aniversari copii, invitatii pentru bal, invitatii pentru discoteca, invitatii pentru club, invitatii majorat, invitatii banchet si carti de vizita mai speciale puteti incerca doua softuri foarte bune si indicate spre acest lucru sunt Adobe Photoshop si Corel Draw

sau puteti incerca o varianta gratis si la indemana, invitatiile si cartile de vizita online. le faceti pe net, fara niciun program
http://purpletrail.com/pt2/cons/mkt/home AFELO 6.8 Descriere: 1. Alegeti cite imagini doriti sa fie comprimate: una singura, toate imaginile dintr-un director anume, mai multe imagini din mai multe directoare. 2. Alegeti exact imaginile dorite pentru compresie. 3. Alegeti marimea maxima a pozelor in functie de ce vreti sa faceti cu ea: sa apara pe web, pentru uz personal, sau setari avansate: alegeti manual marimea pozei. 4. Alegeti personal unde sa fie salvata poza: pe desktop, intr-un folder anume pe hdd sau pe web.

Sistem de operare: Mac OS X/Tablet PC/Any Linux Distribution/95/98/Me/NT/2000/XP/2003
Versiune fisier: 6.8
Homepage fisier: http://www.soft32.com/Download/Free/AFELO/4-189852-4.html

Adaugat la: 31 Aug 2006 / 7:34 AM

Ultimul download: 8 Mar 2011 / 9:29 AM

Voturi: 0/10 (0 voturi)

Download: 16370

Dimensiune fisier: 1. 68MB CRECA TEAM AJUTAT AKUM =IMI DAI FUNDITA TE ROOOGGG