| lovet1coolgirl a întrebat:

Salu TPU! Pe facebook acolo unde scrie numele la profil sus, la unii arata si in paranteza porecla lor sau isi scriu ei un nume... Cum imi pot pune si eu acolo?

6 răspunsuri:
| LotteCharlotte a răspuns:

Hei. dai la Setarile contului, dupa Setări generale despre cont -> Nume -> Nume alternativ: aici scrii numele pe care-l vrei in paranteza, si bifezi Include-l în profilul meu. dupa Salveaza modificarile, si asta e totul.
funda?batting eyelashes

| iuliaiuli18 a răspuns:

Buna! In dreapta sus ai o sageata.Dai click apoi "Setarile Contului" si ai : nume *Popescu Ion*, nume de utilizator *Nu v-ati ales un nume de utilizator* si dai click pe editeaza.Bafta!

| DavidSpargatoru a răspuns:

Pai dai la editare cont si ati scrii acolo porecla care o vrei. funda pls

| kojakAG a răspuns:

Intri la account settings si dai pe general setting, apoi pe nume si ai sa vezi o rubrica cu ALTERNATIVE NAME si trebuie sa bifezi si casuta de sub rubrica. succes

| ღღBomBonikDeYuTauღღ a răspuns:

Dai la contul meu-setarile contului-nume-si scrii acolo la nume alternativ si scii porecla tawinking si dai dupa dai salveaza modificarile si gata fundita te rog

| RoxiutssaXp a răspuns:

Da de ce ziceti voi unii dau funda?:*big grin