| mirea25 a întrebat:

Am 13 ani si imi place foarte mult sa citesc. Problema este ca nu stiu ce sa mai citesc! As vrea cateva recomandari.
PS: imi plac cartile de aventura, cele din care inveti ceva( despre viata in general), imi plac si cartile cu povesti dramatice... imi plac multe...
Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

The Maze Runner 1, 2, 3.

| R0R0 a răspuns:

Sunt o gramada de carti:
Teroare la Amsterdam -de Alistair MacLean
Colectia Floris (de Jacqueline Monsigny)- formata din 4 carti: Floris, dragostea mea; Floris, cavalerul de Petersburg; Frumoasa din Louisiana; Amantii de pe Mississippi

| mirea25 explică:

Leon333
De unde sti tu ca eu nu citesc Biblia?
O citesc de mica

| mirea25 explică:

Eu sunt crestin...

| leon333 a răspuns:

Începe cu BIBLIA, nu este o carte mai bună ca aceasta în întreaga lume