| robert10 a întrebat:

Salut.am 14 ani joc metin2 ro pe pegasus si am lvl 30.azi cineva mi-a furat sulita.sa va explic. a zis sa ii arat sulita, i-am aratato si m-a intrebat daca o vand.eu i-am zis ca o vand si a zis ca o ia cu 1.000.000 si a zis sa ma duc dupa el sa vada daca e facatura sabia sau nu. m-am dus si m-a dus in afara satului si mi-a zis sa stau pe loc el se duce mai incolo si sa arunc sabia sa vada daca e facatura sau nu.am aruncato si mi-a luat sabia chiar daca eram la distanta unul de celalalt.cum a facut? e vreun hack? daca exista dati-mi si mie un link pls.as vrea sa ma ajutati pls cu un hack de bani sau orice hack.am auzit ca exista un hack trade.am vazut pe youtube videoclipuri in care cineva putea la trade o armura si celalalt eu luat fara sa accepte.este hack trade sau cum pot face si eu sa ii iau cuiva sabia fara sa dea accept.cine vrea sa ma ajute sa bage id: fratilarobert va rog multwinking

Răspuns Câştigător
| TipulVerde a răspuns:

Faceam vrajeli de asta acum vreo 5-6 ani cand jucam Diablo 2 laughing. Nu stiu cum a facut si nu te sfatuiesc sa folosesti hack-uri, ca se duce placerea jocului, dar pot sa-ti spun un singur lucru: Sa nu ai incredere in nimeni! Intotdeauna sa fii atent si sa citesti tot! Nu te grabi, ia-o incet!
Daca totusi vrei sa afli cum ti-a facut-o du-te pe youtube si cauta "metin2 hacks" sau "metin2 scams" trebuie sa gasesti ceva. Desi sunt multe programe, majoritatea escrocheriilor se fac "pe curat" profitandu-se de naivitatea si lipsa de experienta a unora happy

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai imi poti trimite metin2 acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga idul asta
alexandru_bulgaru_thebest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dam si mie ceva hakuri de metin ute idu meu de mess terminator_171

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E vrajheala nu e hak ci are manusile talharului care le ei de la banutu galben care se invatrte in stanga joas la joc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija
nu mai arunca sabia
da la negocieaza
cine te intreaba da sabia de pe ine in inventar
dai negocieaza la cel care te intreaba si gata. id-ul de mess al meu alexandru. tatar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A apasat tasta z

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avea Hack Speed.
Şi în primul rând nu există făcături de arme.
Nu exista aşa ceva cum a spus ală cu 1kk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate ca si ew caut hack su nu gasesc

| Io2Io2 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-mi add ciucuras102 iti dau eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prost esti ma fraere cum sa arunci item pe jos doar ca zice un amarat de jukator daomne mai but ca tine nu am vazut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei acum si mie mia intrast unul. orie cum, el a apasat pe butonul de deasupra lui „tab", el te ajuta sa iei lucruri de la distanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog dati-mi un hack de trade pentru metin 2 RO add :vlad_zapata08

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog dati-mi un hack de trade pentru metin 2 RO add :vlad_zapata08

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog dati-mi un hack de trade pentru metin 2 RO add :vlad_zapata08

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man
hack de furat obiecte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi robert cum te cheama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt hack-uri si sfatu meu al fi sal dai pe forum avea hack de spedd in joc arata ca se misca normal dar de fapt el merge ff repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu este hack de furat prin negociaza dar asa nu stiu big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca era la o distanta nu stie ce poate a apasat tasta "~" si tea luat-o dar oricum imi pare rau ce ti s-a intamplat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing) cand apesi butonu z ia de la o distanta de vreo 3-4 metri de pe jos mawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUNTETI NISTE PROSTI >>> penisu meu... mai prosti ca voi n-am vazit adica ce sa ceri de la unu de lvl 30... eu m lvl 74 si nu am patit nimic pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesti prost rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/setyang20009 hack care il stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahah ce prost ai aruncato si a apasat pe z foarte simplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e hack
am patit si eu aceasta faza
dar cu rib+9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

St eu cum este am vazut os samanca a activat hackul si a dat ea accept dar celalalt nu a dat si cand a dat ea s-a dus la el imediat si a loat armura depe el +9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei na

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca esti bou mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba man daca vrei safuri arma, iei o arma de lvl 1 lvl 5 sau orice lvl si eu dai lui. ii zici sa o dea pe jos dar sa nu dea nici da nici nu.si ispui dupa sa puna in mana arma care iai dato sa sa apse da si cade arma lui simplu si usor