| donarcostica a întrebat:

Am 17 ani. Cand eram mic ( 7 - 8 ani ) Erau niste desene cu niste nave. erau curse cu nave si cred ca erau si niste roboti pe acolo. nu-mi aduc bine aminte. Dar era super tare. Era dupa 11-12 pe Jetix.

6 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Hentai?

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Transformers?

| donarcostica explică (pentru WhatABeautifulDay):

N-are treaba cu transformers... era animat. mersi de raspuns.

| WhatABeautifulDay a răspuns (pentru donarcostica):

Ai habar despre ce vorbesti macar? Transformers e animat si a fost difuzat pe Animax -_-
In orice caz, Cowboy Bepop si F-Zero se mai potrivesc descrierii tale.

| Jenescu_Ionut_1983 a răspuns:

Oban Star Racers?

| Alexandra5445 a răspuns:

,,Oban- cursele stelare". poate e acesta