| SnicK a întrebat:

Salut am auzit ca telefoanele TouchScreen nu sunt rezistente, ma refer la ecran... un baiat mi-a spus ca touchscrenuriile cu timpu se strica...si incepe sa mearga greu cand atingi.
E adevarat? Ca sa stiu daca sa-mi mai iau.
Mersi

Răspuns Câştigător
| Mar a răspuns:

Pai sincera sa fiu si eu imi doresc un telefon cu touch screen.am tot vazut ca daca vrei un telefon cu touch screen nu trebuie sa iti iei unul de 3 mil(nu se merita). Depinde ce telefon adica la lg ku990i stateam si apasam acolo pe touch si cu creionul si nu mergea bine. oricum sa nu iti iei lg ku990i. un telefon cu touch bun cam peste 5 mil.Sincera sa fiu cele mai cool telefoane sunt cele cu tastatura qwerty (gen lg ks360). Succes la ales telefonulwinking

3 răspunsuri:
| ColoradoM a răspuns:

Da este adevarat! o prietena de-a mea a avut touch screen si dupa cam 2 luni mergea foarte greu si se chinuia cu el la un momendat sa inervat si la aruncat pe jos de au iesit toate din ellaughing sia luat altul fara touch screen si acum nu mai are probleme de genu.

| Roxana6044 a răspuns:

Am telefon cu TouchScreen de 7 luni si merge usor straight face ...doar ca trebuie sa ai mare grija cu el. eu il tin in husa intotdeauna happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am telefon cu TouchScreen de o luna si inca nu a facut asa...Si sper sa nu o faca! Dar o prietena de-a mea are telefon cu TouchScreen de aproape 1 an, si inca nu i s-a stricat.Inca merge bine acel telefon! Sper ca ti-am fost de ajutor!happy