| Meryn a întrebat:

Am o nelamurire in legatura cu Facebook.
Am un fan-page si de ieri seara nu mai pot posta nici o poza, stare sau orice alt ceva.

Cand dau POST imi apare : "Before we can schedule your post, you need to add a year to the date you've selected."

Am adaugat si o data + locatie si-mi apare: " Scheduled Posts Can Only Be Shared in the Future. If you want to share something now, just use the Post button. Scheduled posts need to be shared at least 10 minutes from when you create them."

Va rog frumos sa ma ajutati!

1 răspuns:
| AdelinaPopovici3092 a răspuns:

Asta iti arata a 2 oara, cand dai data+locatie : Posturi programate pot fi partajate numai în viitor. Dacă doriți să împărtășiți ceva acum, trebuie doar să utilizați butonul Mesaj. Mesaje programate trebuie să fie împărtășite cel puțin 10 minute din momentul în care le creați. Daca tu poti intelege ceva din asta... NOROOC!