| abstract3D a întrebat:

Salut la toata lumea. Am o intrebare cine si-a facut site pe ucoz este gratuit ca sa iti faci site sau trebuie sa platesti. Acord funda. Si mai am o intrebare cine ma poate ajuta daca vrea sa imi spuna cateva lucruri sau sa ma invete si pe mine cum sa fac o bara dinacea la ucoz am vazut la multe situri care au cu home muzica filme jocuri eu mai mult muzica vreau sa pun pe el acord funda celui mai bun si daca vreti sa imi dati add la regeleplay2010 sau yo_kraiovistu sau cien poate lasa id. Acord funda

1 răspuns:
| Diavolcata a răspuns:

1: Despre site este gratis sa iti face, varul meu isi face si dupa le vinde, el le face gratis si le vinde cu toate porcarile.2:O sa ii spun lui sa te ajute, se pricepe bine, nu ma laud dar zinlic vinde 1-2 site-uri. Fundita?